Привабливі пропозиції

Лазерна епіляція (технологія елос)

Лазерна епіляція

Сучасні вимоги до епіляції високі - будь-якого хочеться позбутися від небажаного волосся безболісно, швидко і назавжди. На сьогоднішній день цим вимогам найбільше відповідає лазерна епіляція, виконувана системою Elos технологій.

 

Особливості FT-лазерної епіляції:

- Проникнення світла на глибину до 8 міліметрів, забезпечує знищення навіть глибоко розташованих волосяних фолікулів.

- Світловий потік, що генерується FT-лазером, безперешкодно проникає крізь поверхневі шари шкіри, не ушкоджуючи її. Епіляція лазером однаково ефективна на шкірі будь-якого кольору (при будь-якому її фото типі), навіть на дуже засмаглою.

- Стержень волосини нагрівається мінімально, термічного пошкодження навколишніх тканин не відбувається. Тому FT-епіляція проходить практично безболісно.

Скільки потрібно процедур?

Для росту волосяного покриву характерна циклічність: періоди активності змінюються періодами спокою, коли волосся знаходиться в фолікулі, але не росте; або коли він вже випав, а зростання нового ще не почався.

Лазерна епіляція може знищувати тільки фолікули, що знаходяться в активній стадії. Тому після однократного впливу повної епіляції не відбувається. Потрібно повторне її проведення, щоб впливати на ті з них, які під час попередньої процедури перебували в «сплячому» стані.

- Після першої процедури буде видалено близько 30% всіх волосся, тобто все, що знаходяться у фазі росту в момент епіляції.

- Після 2-5 - їх кількість зменшиться на 50-60%.

- Після 6-8 - буде видалено 95% темного волосся.

Інтервали між сеансами FT-епіляції під час курсу складають близько 1 місяця.

Залишаються волосся - дуже слабкі, не мають достатньої кількості активних клітин в росткової зоні і, відповідно, не поглинають необхідне для їх руйнування кількість енергії лазерного випромінювання. Решта волосинки косметичного дефекту не уявляють - вони тонкі, світлі, їх важко помітити.

Ріст волосся дуже індивідуальний, комусь для повної епіляції буде достатньо 4 сеансів. Але для отримання аналогічного результату у чоловіків, на гормонозалежних ділянках тіла, а також у жінок, які страждають гіпертрихоз або гірсутизм, 6-8 сеансів може бути недостатньо.

Вартість...

НАЗАД