Привабливі пропозиції

Обгортання "ВІСКІ"

 

Методика вологих обгортань Styx

Свого часу відомий натуропат Себастьян Кнейп виявив основні постулати оздоровлення організму за допомогою води. Згідно з його думкою, тріада "розчинення, видалення та зміцнення" є тією основою лікування, завдяки якій і відбувається звільнення тіла від шлаків і багатьох хвороб. Обгортання Styx базуються саме на них.

Особливість сповивання Styx

Вологі обгортання "віскі" створюють своєрідні температурні гойдалки. Тобто, на різних ділянках тіла температура відрізняється, в середньому, на 1 *. Тим самим стимулюється енергообмін в клітинах і організмі в цілому. Обмін речовин посилюється на 30-50%. Ті шлаки, токсини, продукти застою, які під час цієї процедури виводяться через шкіру, абсорбуються на бинтах. Після таких сеансів структура шкіри помітно поліпшується, вона знаходить рівність, гладкість, підтягнутість. Що стосується целюліту, то він зникає всерйоз і надовго.

Сповивання Стікс володіє особливою ароматерапевтические формулою препаратів, в яку закладені речовини, що забезпечують стійке зниження апетиту. Ароматерапія сприяє відновленню впевненості в собі, приливу життєрадісності. Завдяки цьому досягаються значні результати: за невеликий термін (курс 10-25 процедур) тіло буквально відновлюється "з руїн": організм оздоровлюється, шкіра омолоджується.

 

Антицелюлітні обгортання гелями Cello Gel від професійної космецевтичної марки STYX Naturcosmetic (Австрія)

Ефективність дії контурних гелів Cello Gel базується в збалансованому поєднанні ароматичних вуглеводнів високих концентрацій, що мають інтенсивне термоцеллюлярное, ангіотонічне і ліполітичну дію. Унікальна молекулярна структура цих препаратів - основа оптимізації гемолімфодренаж, нормалізації роботи альфа- і бета-рецепторів адипоцитів. Cello Gel - результативна антицелюлітна косметика, заснована на принципах ароматерапії і натуропатії - комплексне рішення не тільки проблем зайвої ваги і целюліту, але і супутніх їм патологій, до того ж в їх склад входять речовини з анорексигенними властивостями, що зменшують тягу до їжі у клієнтів.

 

Тривалість: 90 хв

 

 

МАСАЖ ТІЛА

Наш сучасний світ напружений. Ми або кудись мчимо, або годинами сидимо за комп'ютером і мало не кожні півгодини знаходимося в стресовій ситуації. Ми роздратовані, озлоблені – внаслідок цього погіршується самопочуття, в області шиї і плечей накопичується напруга. Тривалі розслаблюючі руху масажиста, чергуються з повільними ударами, допомагають активізувати мозок, щоб звільнити ендорфіни, «гормони щастя», які дають Вам відчуття спокою, благополуччя і миру.

 

Класичний масаж застосовується для лікування, оздоровлення та профілактики як опорно-рухової системи, так і внутрішніх органів і систем. Покращує кровообіг, нормалізує нервову систему, підвищує тонус, а також зміцнює і підвищує імунітет організму. Також класичний масаж застосовується для корекції і підтримки краси і стрункості фігури.

Класичний масаж сприяє ліквідації і усунень, різних болів, набряків, спайок, нормалізації статевої функції, прискоренню процесів регенерації травмованих тканин. Масаж класичний відновлює силу стомленого м'яза, підвищує її працездатність, зміцнює суглоби і зв'язки.

Сеанс загального класичного масажу - це прекрасна загальнооздоровча процедура, швидко знімає втому і відновлює працездатність, попереджає перевтому, що створює гарний настрій для мобілізації перед важкою роботою. Курс класичного масажу триває від 8 до 12 відвідувань.

Ця приємна процедура допомагає всій системі організму, покращується загальне фізичне і емоційне самопочуття. Додаток ефірних масел до людського тіла – стародавнє мистецтво, розвивається ще 5000 років тому єгиптянами, а після греками і римлянами, що добре зарекомендував себе і в наші дні. Ми використовуємо суміші ароматичних ефірних масел, кожне з яких має власну терапевтичну властивість, призначених тільки для вас, комбінуючи це з масажем всього тіла. Пориньте у світ млості і квітів, побалуйте своє тіло і заспокойте свої думки з ароматним масажем.

 

Кожний початок весни, ближче до літа, а то й зовсім влітку, стає дуже актуальна тема по усуненню целюліту у жінок. Як багато хто вважають, от сьогодні почну ходити на антицелюлітний масаж, походжу тиждень, і з наступного тижня на пляж. Але, на жаль, прояви целюліту мають різні стадії і з цього для усунення целюліту знадобитися місяць, а то й пів року. І антицелюлітний масаж, це не та процедура, яку саме зробили і все, забули, целюліт як би зник назавжди, але таких чудес, на жаль, не буває. Якщо Ви готуєтеся до весни, до літа, то на антицелюлітний масаж треба йти заздалегідь. І навіть коли Ви пройдете курс антицелюлітного масажу, то це не означає що Ви забудете про нього, через деякий час, целюліт знову буде з'являтися. Після повного курсу антицелюлітного масажу, потрібно проходити 1-2 сеанси в місяць на антицелюлітний масаж для профілактики.

 

Целюліт, або ліподистрофія – це специфічне для жінок зміна жирової тканини, що проявляється у вигляді мілкобугристої поверхні шкіри або, як прийнято говорити, у вигляді «апельсинової кірки». Для целюліту характерно нерівномірне відкладення підшкірного жиру, затримка рідини в підшкірно-жировій клітковині, накопичення токсинів і фіброзне розростання сполучної тканини. Відкладення жиру може виникати в результаті збільшення кількості адипоцитів, їх гіпертрофії або комбінації.

Антицелюлітний масаж – це досить ефективний засіб в боротьбі з целюлітом. Крім того, до антицелюлітного масажу, відмінним доповненням є будь-який з методів боротьби з целюлітом, неважливо який це метод – антицелюлітний крем, маска, ванна або обгортання. Дуже ефективно поєднувати антицелюлітний масаж, з антицилюлітним обгортуванням.

 

Розслабляючий масаж (ще такий масаж можна назвати нейроседативным, релаксаційним, антистресовим і т. д.) в першу чергу просто дуже приємний:

 

 - швидко і ефективно знімає стрес, втому і втому, як фізичну, так і психологічну), дарує радість, гарний настрій, відчуття внутрішньої гармонії і комфорту (самі шановні психологи і психотерапевти при депресіях, безсонні, почуття самотності, втоми і пригніченості, призначають зараз не антидепресанти, а фізичні вправи і МАСАЖ) ;

 - стимулює обмінні й інші процеси, покращує загальний стан і тонус організму; вирішує проблеми, викликані браком тактильних відчуттів; покращує стан шкіри;

 - в деякій мірі є засобом профілактики ВАРИКОЗУ і ЦЕЛЮЛІТУ;

 - надає загальний оздоровлюючий ефект, стимулює імунну систему, підвищує опірність організму несприятливим чинникам;

 - при розслаблюючий масажі масажується все тіло, що саме по собі ДУЖЕ ПРИЄМНО

Після проходження повного курсу розслабляючого масажу відбуваються помітні позитивні зміни в організмі: пропадає хронічна втома, напруженість у м'язових тканинах, відчувається прилив бадьорості, підвищується імунітет, активуються розумова діяльність, поліпшується сон, піднімається настрій.

 

 

 

LPG-ендермологія

На сьогоднішній день LPG масаж - один з найбільш затребуваних методів апаратної косметології, що застосовуються для корекції фігури і боротьби з целюлітом. Така його популярність обумовлена тим, що вплив LPG:

 - Ефективно - результати підтверджені не тільки об'єктивно-численними клінічними дослідженнями, але суб'єктивно - мільйонами пацієнтів, що випробували цей метод на собі. Більшість лікарів вважає LPG масаж найбезпечнішою альтернативою ліпосакції (операції з хірургічного видалення жиру).

 - Комфортно - безболісне, м'яке, але, в той же час, глибокий вплив дозволяє отримати задоволення від процедури, насолодитися її релаксирующим ефектом. Хоча і не в повній мірі: сеанс LPG триває, в середньому, близько півгодини - за цей час повністю розслабитися, відволіктися від повсякденної суєти встигають не всі.

 - Фізіологічно - активізація обмінних процесів, стимуляція тканин організму відбувається природним чином. LPG масаж забезпечує досягнення не тільки естетичного результату, але і загальнозміцнюючий, оздоровчого ефекту.

Крім того, LPG забезпечує:

 - Усунення набряклості (має виражену лімфодренажним дією).

 - Суттєве зменшення вираженості стрий (розтяжок) і рубців.

 - Покращення постави і координації рухів (за рахунок нейросенсорного впливу).

У косметології метод LPG застосовується не тільки в програмах корекції фігури, але і для догляду за обличчям. Спеціальні маиіпули апарату здатні забезпечити дуже делікатне вплив на тканини обличчя, шиї, області декольте (див. LPG особи).

Перед проведенням сеансу LPG вам потрібно буде одягнути на тіло індивідуальний «ендермологіческій» костюм з еластичної тканини. Він забезпечує гігієнічність процедури, безболісність ковзання маиіпули по шкірі, запобігає її зайве розтягнення.

Побічні ефекти і протипоказання.

Будь-який вплив на організм, що забезпечує високу ефективність, має протипоказаннями і може призводити до розвитку побічних ефектів. В принципі, побічні ефекти LPG масажу і протипоказання до його проведення практично не відрізняються від протипоказань до призначення мануального масажу.

 

Тривалість: 60 хв

 

Пресотерапія - ПОВІТРЯНИЙ МАСАЖ

Якщо хочете «підправити» контури тіла, зміцнити здоров'я організму в цілому, сміливо вирушайте на сеанс пресотерапії

У нашому салоні «Повітряний масаж» не тільки допомагає зробити тіло красивим і підтягнутим, а й стимулює роботу імунної системи, зміцнює судини і покращує стан шкіри.

 

Тривалість одного сеансу пресотерапії складає близько 45 хвилин, а середній курс складається з 10-15 процедур. Перерви між процедурами повинні становити 2-3 дня. У разі необхідності наступний курс пресотерапії можна повторити через 5-6 місяців.

Вплив процедури на організм

Пресотерапія сприяє нормалізації роботи лімфатичної системи, завдяки чому з організму виводяться надлишки рідини, і відновлюється водний баланс. Також поліпшується венозний кровообіг і активізуються обмінні процеси в тканинах.

У медицині дану процедуру використовують для активізації роботи імунної системи, боротьби з посттравматичної та післяопераційної набряком, лікування захворювань вен і судин, і виведення токсинів.

Після сеансу пацієнт відчуває себе розслабленим і відпочив. Через короткий час після процедури з'являється відчуття легкості і бадьорості. Протягом довгого часу зберігається відчуття витривалості, підвищується стійкість до стресів і нормалізується сон.

Протипоказання до призначення

У ряді випадків призначення пресотерапії протипоказано. Основними протипоказаннями до призначення і проведення даної процедури відносять:

 - Запальні процеси в організмі

 - Отрута рани і нагноєння

 - Вагітність і період лактації

 - Травми (переломи, розтягнення)

 - Серцева недостатність

 - Захворювання нирок і печінки

 - Деякі форми діабету

 - Гострі форми тромбозу, тромбофлебіту

 - Наявність кардіостимулятора і інших електронних приладів в організмі

 - Онкологія

 - Підвищений тиск

 - Період менструацій

 

Тривалість: 45 хв

 

Вартість...

Вартість...

Вартість...

Вартість...

НАЗАД