Привабливі пропозиції

ЧИСТКА ОБЛИЧЧЯ - ГАРАНТІЯ КРАСИВОЇ ТА СЯЮЧОЇ ШКІРИ

Механічна чистка - просто, швидко, ефективно

Цей вид чистки відноситься до найпростіших, але водночас високоефективниХ гігієнічних процедур. З її допомогою можна повернути здоровий і сяючий вигляд лиця, звузити пори, підвищити тонус і пружність шкіри. Механічна чистка ідеально підходить при таких проблемах шкіри:

    - на обличчі є комедони (чорні точки);

    - вугровий висип;

    - жирна, пориста шкіра.

Протипоказання до процедури: наявність на обличчі капілярів, пошкоджень шкіри, захворювання герпесом, екземою, псоріазом.

Цей вид чистки робиться в нашому салоні вручну досвідченими майстрами, які гарантують стерильність всіх матеріалів і застосовують виключно високоякісні косметичні засоби.

Атравматична чистка обличчя на косметиці Holi Land

Головною перевагою атравматичної чистки є, звичайно ж, відсутність прямого механічного впливу на шкіру обличчя і її пошкоджень. Під час чищення з використанням фруктових кислот шкіра не стискається і не розтягується, на ній не залишається ранок. Після чищення на шкірі не з'являється набряків і почервонінь, на ній взагалі не залишається ніяких видимих слідів. Тобто, проводити атравматичну чистку обличчя можна буквально безпосередньо перед важливою зустріччю!

Ультразвукова чистка обличчя: переваги та особливості процедури

У нашому салоні ультразвукова чистка обличчя відбувається із застосуванням сучасного скраббера, який за допомогою ультракоротких хвиль забезпечує глибоке очищення шкіри і ефективний масаж тканин. Серед плюсів такої процедури можна виділити можливість розгладжувати дрібні зморшки і позбавлятися від не естетичних дефектів, не травмуючи шкіру. Після такої чистки швидше загоюються рубці і йде роздратування, обличчя стає свіжим, а пори скорочуються.

 

ПІЛІНГ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНОГО ДОГЛЯДУ

   У нашому салоні ми пропонуємо широкий вибір найефективніших і популярних процедур пілінгу: ферментний, для контурів губ і очей, для виправлення шрамів і пігментів, для профілактики фото- і хроностаренія. Всі ці процедури надають омолоджуючий ефект, відмінно зволожують шкіру і допомагають виведенню токсинів.

   Успіх будь-якої процедури багато в чому залежить від майстерності косметолога, тому в нашому салоні цьому питанню приділяється підвищена увага. Безпека і високий професіоналізм гарантований на 100%.

Вартість...

Вартість...

ДОГЛЯД І ЛІКУВАННЯ

У нашому салоні краси працюють тільки кращі косметологи, які регулярно підвищують свою кваліфікацію, і пропонують ефективні рішення косметологічних проблем, з урахуванням індивідуальних особливостей кожної клієнтки. Довірившись майстерності і талантам наших професіоналів, кожна жінка отримає приголомшливий довгостроковий результат, який перевершить всі очікування.

Догляд за чутливою шкірою

Кожна жінка знає, що без відповідного догляду та лікування неможливо виглядати ефектно і забезпечити шкірі молодість і красу на довгі роки. Особливої уваги вимагає чутлива шкіра, яка чутливо реагує на будь-які зовнішні подразники. Професійний догляд за нею необхідно довіряти виключно кваліфікованим фахівцям з багатим досвідом.

Догляд за жирною шкірою: переваги салонних процедур

Жирна шкіра доставляє не менш клопоту, ніж чутлива, тому турботу про неї краще надати дипломованим майстрам. Вони зможуть підібрати необхідні лікувальні процедури з урахуванням індивідуальних особливостей і вашої потреби шкіри. Серед плюсів таких процедур можна виділити:

- зменшення набряклості і запальних процесів після чистки;

- антибактеріальний і протизапальний ефекти;

- звуження пор і швидке загоєння шкіри.

Відбілювання шкіри: особливості процедури

Дана процедура дозволяє освітлити шкіру обличчя і шиї, повернути їй сяючий здоровий вигляд і натуральну свіжість. Ми пропонуємо унікальну процедуру «SANVITA» з ANTI-AGE-ефектом, яка сприяє моментальному омолоджування обличчя, глибоко зволожує шкіру і запускає регенерирующие процеси в клітинах. Таке відбілювання в комплексі з масажем «ліфтинг-помпаж» дає вражаючий антиоксидантний ефект.

Догляд за шкірою навколо очей - зітріть з обличчя кілька років

Така процедура користується особливою популярністю як серед жінок, так і серед чоловіків. Вона дозволяє прибрати сліди старіння і згладити зморшки, максимально зволожує і живить шкіру. Завдяки старанням наших майстрів і інноваційним косметичним засобам світових брендів ваш зовнішній вигляд буде завжди бездоганний.

Карбоксітерапія

НОВИНКА! ОСТАННЄ ДОСЯГНЕННЯ В ГАЛУЗІ ОМОЛОДЖУВАННЯ!

  Карбоксітерапія - це унікальна методика відновлення внутрішньоклітинного дихання шкіри! Неінвазивна карбоксітерапія полягає в інтенсивному насиченні шкіри мікроелементами і киснем. Діоксид вуглецю молекулярного типу швидко проникає в епідерміс шкіри і досягає кровоносних судин, завдяки чому відбувається миттєве розширення судин, посилюється кровообіг, здійснюється приплив кисню і поживних речовин до клітин шкіри. Даний процес стимулює вироблення колагену, що забезпечує природну підтяжку обличчя (ліфтинг), покращуючи колір і зовнішній вигляд шкіри.

 

Вартість...

МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія мезорольєром

Мікроіглотерапія – це професійна процедура з Мезороллером (Дермароллером), яка дасть Вам можливість виглядати на багато років молодше вже після першої процедури і дозволить повернутися до звичайного способу життя!

МЕЗОРОЛЛЕР (ДЕРМАРОЛЛЕР) – нова ера в безопераційнному омолодженні шкіри обличчя і тіла. Під час професійної процедури Мікроіглотерапії найтонші голки створюють безліч мікроканалів – мікроскопічних проколів, які є зонами руйнування старої шкіри. Організм миттєво починає виробляти нові клітини колагену і еластину, і в зоні впливу утворюється молода красива шкіра. За 4-6 сеансів відбувається повне оновлення шкіри.

Мезотерапия (інєкції)

Мезотерапія є нехірургічним методом лікування, який широко застосовується в медицині. Слово «мезотерапія» походить від грецького слова mesos, що означає «середній» і therapeia – «лікувати медичними». Суть мезотерапії полягає в багаторазовому використанні ін'єкцій фармацевтичних і гомеопатичних препаратів, екстрактів рослин, вітамінів та інших інгредієнтів в область підшкірно-жирової клітковини.

Вартість...

НАЗАД