Привабливі пропозиції

МАНІКЮР

В нашому салоні кожна гостя зможе отримати гарне обслуговування і довірити свої ручки досвідченим і уважним фахівцям. Ми пропонуємо різноманітні техніки та унікальні програми турботи про ваших ручках.

Манікюр жіночий / чоловічий

Спа манікюр: подаруйте вашим рукам розкішний відпочинок і молодість

Ця процедура чудово підійде не тільки для молодих дівчат, а й для жінок, які мріють продовжити молодість своїх ручок. Вона дарує шкірі еластичність і м'якість, покращує зовнішній вигляд і доглядає за нігтями, роблячи їх міцними. Важливим плюсом спа-манікюру є ефект пілінгу і оптимальне зволоження, які забезпечують привабливого зовнішнього вигляду. У нас також можна зробити особливе IBX лікувальний покриття, яке гарантуватиме довгий ефект.

Чому варто зробити манікюр в СПА

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, який включає не тільки звичайний, європейський, апаратний, весільний манікюр, покриття гель-лаком, тижневе покриття Gelish Harmony але і багато інших ефективні програми краси.

- Завдяки розумній ціновій політиці вартість послуг порадує і буде по кишені будь-якій гості.

- Наші майстри - професіонали з багатим досвідом і високим рівнем кваліфікації, постійно проходять курси, тренінги та семінари по інноваційним технікам.

- Ми використовуємо виключно високоякісні препарати, косметичні засоби світових брендів і строго стежимо за якістю послуг.

Вартість...

Спа-процедура, парафінотерапія для рук та ніг

Для омолодження, відновлення і живлення шкіри можна застосовувати різні речовини і методики. Однак спочатку потрібно обов'язково ознайомитися з технологією їх використання, оцінити протипоказання. До найбільш ефективних процедур по оздоровленню шкіри відноситься парафінотерапія, зокрема – парафінотерапія для рук.

Парафінотерапія – одна з найефективніших та найпопулярніших процедур у сучасній косметології, однак її коріння загубилися ще в давнину. Парафінотерапія «відродилася» не так давно, але встигла здобути прихильність багатьох жінок і навіть чоловіків. Її дія полягає в омолодженні і живлення шкіри рук, обличчя і всього тіла, виведення токсинів і зайвої вологи, насиченні більш глибоких шарів шкіри корисними речовинами. До того ж процедура має тривалий, стійкий ефект, що робить її ще більш привабливою.

Особливо добре робити парафінотерапію в холодну пору року, коли шкіра рук і організм в цілому особливо потребує догляду. Поступове, глибоке зігрівання ваших ручок принесе крім фізіологічного задоволення і оздоровчий ефект.

Всі переваги парафінотерапії можна перераховувати дуже довго. Ось основні з них:

Зміцнюються нігті

Це прекрасний метод лікування тріщин на шкірі

Відновлює тканини шкіри рук і ніг, пошкоджені механічними факторами

Значно зменшуються больові відчуття при наявності захворювань опорно-рухового апарату

Відчутний ефект вже після першої процедури з-за потужного термічного впливу

Сам процес – дуже приємний

Вартість...

НАЗАД